W zależności od Twoich oczekiwań praktycznie każdy wzór ogrodzenia aluminiowego jesteśmy w stanie wykonać jako OGRODZENIE STALOWE MALOWANE NA DOWOLNY KOLOR Z PALETY RAL LUB OGRODZENIE ZE STALI NIERDZEWNEJ

 

Dla większości z dostępnych wzorów wypełnienia w wersji poziomej  – możemy je wykonać w wariancie wersji pionowej.
 

Wzory ogrodzeń aluminiowych

Ogrodzenie VERTICAL to klasyczny model w nowoczesnym wydaniu, charakteryzuje się pionowym układem lameli. W połączeniu z szeroką gamą kolorów palety RAL i odcieniami drewnopodobnymi ogrodzenie nabierze nowoczesnego i ponadczasowego charakteru.

VERTICAL

➝ wysokość profilu: 90 mm➝ zalecany dystans: 30 mm

 

CLASSIC to tradycyjne rozwiązanie, w którym użyto jednakowych profili w równych odstępach. Kilka lameli w kolorze drewnopodobnym nadaje tej klasycznej konstrukcji nowoczesnego wyglądu.

CLASSIC

➝ wysokość profilu: 90 mm➝ zalecany dystans: 90 mm

 

CLASSIC LITE to wersja ekonomiczna wersji CLASSIC, która wyraźniej eksponuje posesję na świat zewnętrzny i bardzo dobrze prezentuje się przy zabudowie domków jednorodzinnych.

CLASSIC LITTLE

➝ wysokość profilu: 180 mm➝ zalecany dystans: 20 mm

 

Wzór CLASSIC 2 zapewnia wysoki poziom prywatności, który w połączeniu z odcieniem drewnopodobnym tworzy elegancki wzór, wpisujący się w charakter każdej posesji.

CLASSIC 2

➝ wysokość profilu: 120 mm➝ zalecany dystans: 0 mm

 

SOLID to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój i dyskrecję. Masywna konstrukcja, która z powodzeniem chroni posiadłość przed ciekawskimi przechodniami.
 

SOLID

➝ wysokość profilu: 30 mm➝ zalecany dystans: 60 mm

 

Wypełnienie typu SLIM składa się z jednakowych profili z szerokim rozstawem- przeznaczone jest dla osób, które chcą wyeksponować swoją posesję oraz nadać ogrodzeniu nowoczesnego wyglądu

SLIM

➝ wysokość profilu: 30 mm➝ zalecany dystans: 15 mm

 

Wzór SLIM PLUS został uzyskany dzięki zagęszczeniu wzoru SLIM. Zwiększa poczucie prywatności, zachowując wrażenie lekkości konstrukcji i otwartości na świat zewnętrzny.

SLIM PLUS

➝ wysokość profilu: 90 mm, 60 mm i 30 mm➝ zalecany dystans: 30 mm

 

MIX składa z kilku rodzajów lameli rozmieszczonych ze stałym dystansem-ciekawa propozycja dla osób, dla których ogrodzenie ma stanowić wizytówkę ogrodu.

MIX

➝ wysokość profilu: wysokość profilu: 120 mm, 60 mm ➝ zalecany dystans: 40 mm

 

MODULAR to wzór ze stale powtarzającą się sekwencją, który w połączeniu z różną kolorystyką poszczególnych profili tworzy wyjątkowe wzory, wpisujące się w nowoczesne trendy architektoniczne.

MODULAR

➝ wysokość profilu: 120 mm, 90 mm i 30 mm➝ zalecany dystans: 0 mm i 15 mm


Wzór CONTRAST zbudowany jest z gęsto rozłożonych profili, które zapewniają wysoki poziom prywatności oraz bezpieczeństwa. Połączenie dowolnie wybranego odcienia z kolorem drewnopodobnym doda ogrodzeniu niepowtarzalnego charakteru.

CONTRAST

➝ wysokość profilu: 120 mm i 30 mm➝ zalecany dystans: 15 mm

 

MIRROR to połączenie różnych wysokości profili, symetryczne względem środka danego elementu. Świetnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie prywatność, spokój oraz harmonię.

MIRROR

➝ wysokość profilu: 90 mm i 30 mm➝ zalecany dystans: 0 mm i 30 mm

 

Wypełnienie ADDON to połączenie bezpieczeństwa oraz nowoczesnego designu. Klasyczne wypełnienie uzupełnione kawałkami profili drewnopodobnych powoduje, że ogrodzenie jest oryginalne i zwraca na siebie uwagę.

ADDON

➝ wysokość profilu: 90 mm➝ zalecany dystans: 30 mm

 

Wzór COMBO to połączenie klasycznego wypełnienia palisadowego z elementami nierdzewnymi, które stanowią subtelny akcent podkreślający wysoki standard wykonanego ogrodzenia. Zamontowane na froncie posesji podkreśla zwraca uwagę przechodniów i podkreśla jej wyjątkowy wygląd.

COMBO

BRAMA PRZESUWNA to bezpieczne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. Konstrukcja bramy to solidna rama z szyną jezdną oraz wypełnieniem o modularnych wymiarach, które w połączeniu z pozostałymi elementami ogrodzenia stanowią idealne dopełnienie posesji, przykuwając uwagę, a jednocześnie zapewniając oczekiwany stopień prywatności. Doposażona o układ automatyki pozwala na wygodne korzystanie z wjazdu bez wychodzenia z samochodu.

 

* możliwość zamówienia na indywidualny wymiar

BRAMA SKRZYDŁOWA to tradycyjne rozwiązanie wjazdu na posesję oparte na bazie ramy z masywnego profilu aluminiowego, łączonego w technologii skręcanej. Dzięki modularnej budowie i idealnie wkomponowuje się w pozostałe elementy ogrodzenia takie jak furtka i przęsła. Dostępna zarówno w wersji manualnej jak i ze sterowaniem automatycznym z poziomu pilota wraz z niezbędnymi podzespołami.

 

* możliwość zamówienia na indywidualny wymiar

FURTKA oferowana przez system posiada wzmocnioną konstrukcję na bazie podwójnego profilu ramowego, zapewniającą sztywność i spójność stylistyczną z pozostałymi elementami płotu. Stanowi funkcjonalne i bezpieczne dopełnienie wygrodzenia, gwarantujące wieloletnią, niezawodną pracę. Opcjonalnie może być doposażona w takie akcesoria jak elektrozaczep czy pochwyt zewnętrzny. Furtki mogą być montowane do systemowego słupa (kotwionego lub zatapianego) lub bezpośrednio do muru.

 

* możliwość zamówienia na indywidualny wymiar

SŁUP jest standardowym elementem konstrukcyjnym odpowiadającym za stateczność ogrodzenia. Może być zatopiony w fundamencie lub kotwiony do podłoża. Gotowe przęsło, w zależności od konstrukcji, rodzaju wypełnienia i oczekiwanego efektu montuje się do słupa bezpośrednio przez profil ramy lub z użyciem zestawu dedykowanych łączników z możliwością regulacji kąta.

Dostępne standardowe wymiary. Oprócz standardowych możliwe jest wykonanie innych wymiarów.

SEGMENT to podstawowy element do wydzielania przestrzeni z wypełnieniem palisadowym dostępnym w układzie poziomym lub pionowym. Pełni rolę estetyczną, chroniąc posesje przed osobami postronnymi, jednocześnie podkreślając jego aspekt wizualny. Kształt ramy jest dostosowany do wybranego rodzaju wypełnienia. Gotowy element można montować do muru bądź systemowego słupa (kotwionego do podmurówki bądź zatapianego w fundamencie).

BRAMA PRZESUWNA

 

BRAMA SKRZYDŁOWA

 

FURTKA

 

SŁUP

SEGMENT

Innowacyjny system konstrukcyjny PRIME ALUMINIUM SYSTEM to nowość na rynku, bazująca na dedykowanych profilach aluminiowych oraz nowatorskich rozwiązaniach technicznych. Cechuje się modułowością oraz eliminacją nieestetycznych spawów na rzecz połączeń skręcanych, co daje możliwość montażu ogrodzenia element po elemencie bezpośrednio na terenie budowy, bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dobór materiałów sprawia, że konstrukcja jest trwała, stabilna i bezobsługowa oraz wpisuje się w aktualne standardy proekologiczne. Wyjściową ofertę stanowią przęsła, słupy, bramy skrzydłowe oraz bramy przesuwne wraz z akcesoriami, aczkolwiek system będzie ciągle rozwijany o kolejne elementy małej architektury

Możliwe jest również wykonanie wypełnienia w kolorach drewnopodobnych oraz mieszania ich z wypełnieniami w kolorach palety RAL, co pozwala ma tworzenie niepowtarzalnych wzorów.

Paleta kolorów drewnopodobnych

 

Dopasuj produkt do siebie, a nie na odwrót

WYBIERZ KOLOR, JAKI CI ODPOWIADA

PEŁNA GAMA KOLORÓW RAL

Kontakt

Bank (PLN) -mBank S.A.

06 1140 2004 0000 3402 8214 1243

 

Bank (EURO) -mBank S.A.

57 1140 2004 0000 3212 1458 6970

 

SWIFT: BREXPLPWMBK  IBAN PL

e-mail: biuro@lewlex.pl

tel. (71) 307-05-35

 

kom. 506-192-122

Lewlex Sp. z o.o.

 

ul. Spółdzielcza 2 55-010 Groblice

Nip: 8992820689 Regon: 367550986

 

Kapitał Zakładowy  5000,00 zł Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy